Zapisy do klasy pierwszej - 2018/2019

===============================================================================================================================================================

26 marca 2018 roku rozpoczyna się rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2018/2019.

Rejestracji należy dokonywać w systemie informatycznym pod adresem:

Po zalogowaniu się i wprowadzeniu danych należy wydrukować wniosek oraz ewentualne załączniki (dot. kryteriów przyjęcia) i dostarczyć do sekretariatu szkoły (budynek - ul. Stalmacha 20 lub budynek - ul. 1Maja 3)

Szkoła udziela pomocy w dokonaniu rejestracji w systemie informatycznym oraz w drukowaniu potrzebnej dokumentacji:

800 - 1500: sekretariat

1500 - 1700: dyżurujący nauczyciele

1. Do klasy szkoły podstawowej przyjmowane są dzieci:

• z urzędu – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, na podstawie zgłoszenia rodziców
  • na wniosek rodziców (prawnych opiekunów) – dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły

zgodnie z obowiązującym Regulaminem rekrutacji

2. Zapewniamy dzieciom nowoczesne i przyjazne warunki do wszechstronnego rozwoju:

• opiekę w świetlicy szkolnej (w godz. 615-1600) i popołudniowej (w godz.   1500-1900​)
  • naukę pływania